20090910

Mutsuz Son


Böylesine önemli bir maçta erkenden gol atmanın ne kadar dezavantajı varsa hepsi üzerimize çöktü. Daha ne olduğunu anlamadan Emre ile öne geçtik. İşte tam burada devreye "ne olduğunu anlayamamız" girdi ki zannımca sonumuzu hazırladı. Saçma sapan hakem kararları yüzünden berabere kaldık demek saçmalığın daniskası olacaktır. Vakti zamanında kaybettiğimiz puanları mumla aradık.

Volkan kalede oldukça iyiydi. Yediği frikik golünde de yapabileceği bir şey yoktu. Emre yorulasıya kadar çok iyi oynadı ama güten kesilince saçmalayıp top kaybetmeye başladı. Arda her ne kadar iyi bir görüntü çizse de iki üç pozisyondaki çalım ısrarı bize pahalıya mal oldu. İkinci yarı kurduğumuz baskıya top kayıpları gölge düşürmeseydi, futbolcuların özgüvenleri daha da iyi olacaktı. Beraberlikten daha çok gözlerinde olmayan hırs beni üzdü. Karşımızda Bosna değil de daha güçlü bir takım olsaydı kaç gol yerdik, düşünmek bile istemiyorum.

Ne eski heyecan var ne eski tat. Tüm gücümüzü ve konsantrasyonumuzu reklamlarda birbirimizi gaza getirmek için harcarsak olacağı budur.

Hiç yorum yok: