20090910

Arda Turan vs Özer Hurmacı


Alex'in açıklaması gündeme bomba gibi düştü. İnternet ortamında Alex'e saldırmak için doğru anı bekleyen taraftar kod adlı bazı insancıklar da hemen ağızlarını açtı. Neymiş ? Alex kafayı yemiş, Arda ile Özer'i karşılaştırma gafletine düşüyormuş...

Öncelikle açıklamanın tamamını okumadan saldırıya geçenleri tebrik ediyorum. Bu hareketlerinde açıklamayı yapanın Alex oluşu değil, bir "FENERBAHÇELİ" oluşu büyük bir pay sahibi. Malum Türkiye'nin en sevilmeyen(!) kulübünün kaptanı çıkıp Arda'ya laf atıyor. Haşa!

Burada Özer ile Arda'nın teknik özelliklerinden bahsedecek değilim. Sadece şahsi bir düşünceye bodozlama saldıran beyinlere isyanım var. Kin kusmaktan bıkmayan bu yaratıklar ellerini ve kafalarının içindeki birtakım kıvrımları futbolun üzerinden çekmeyecekler ne yazık ki.

Bana göre Özer iyidir, sana göre Arda iyidir. Diğerinin aklı Sergen Yalçın'da kalmıştır. Beriki Hagi'den başka tanımam der. Herkesin kendi fikrini rahatça söyleyebildiği bir ülkede yaşıyoruz zırvasının ne kadar kolpa olduğunu bir kez daha gördük.

Arda, Özer'den bin kat iyi futbolcu. Dünyada ondan iyisi yok kardeşim. Alex da çıkıp kendi takım arkadaşını yerin dibine sokmalıydı zaten. Arda için methiyeler düzmeliydi daha fazla. Oldu mu ? Heh. Hadi bakalım. 

Hiç yorum yok: